Архів відгуків

Про даний онлайн курс дізналася з Facebook, попередньо прослухавши вебінар по написанню письмового завдання з англійської мови у ЗНО, придбала 100 тем і чомусь відразу ж мені захотілося продовження…

Даний курс, для мене конче важливий і потрібний тому що з 1 вересня я розпочинаю репетиторство по підготовці учнів до ЗНО. Цей курс позбавив мене пошуку необхідної інфо самотужки, дуже вміло , системно і послідовно викладався матеріал, який я тепер лише маю чудову змогу використати у своїй подальшій роботі. Результату дійсно досягнуто: ще будучи студентом я завжди мала непереборний страх до написання правильного письмового завдання і от, я його поборола, я впевнена у кожному слові і абзаці написаного, я можу навчити цього інших, я навчила цього свого сина.

Я вже не раз писала, що даний курс дуже корисний, змістовний, наповнений яскравими прикладами, порадами, підказками, дуже вражає гарний настрій і чарівна усмішка пані Світлани на кожному занятті, це також великий плюс у даному онлайн курсі!!! Взяла для себе на озброєння і друкований матеріал, велику роботу пророблено!!! І окрема дяка за документацію!!!

Сподіваюся, що не підведу Вас – і отримані знання передам своїм учням і результат буде лише на 14 балів!!! Очікую нових проектів та вебінарів!!!

ВІКТОРІЯ БОЙЧЕНКО

вчитель англійської мови стаж 15 років., село Гнатівка, Гнатівський НВК "Мрія"

Меня зовут Ирина, преподаю английский детям и взрослым в городе Одесса. Занимаюсь саморазвитием и совершенствованием в профессиональном плане.

В этом году встал вопрос о том, как более эффективно оказывать помощь в подготовке к ЗНО, особенно ученикам со слабой базой английского. Решение пришло само собой, после того как я посетила бесплатный вебинар Светланы Мазур «Як написати лист другу».

Благодаря этому вебинару и сборнику «100 тем для написання письмової частини ЗНО з англійської мови», который создала Светлана, я смогла подготовить моих учеников так, чтобы они могли достойно сдать экзамен. Но так как этот вебинар был посвящен написанию только письма, а ЗНО включает в себя также много других аспектов, то меня заинтересовало следующее предложение Светланы, ее новый онлайн курс «Як підготувати учнів до ЗНО з англійської мови», который включает в себя все основные пункты подготовки к экзамену и даже больше, т.е. тема, которая меня очень волновала. Таким образом я решила пройти этот курс и не пожалела об этом.
Курс четко структурирован, включает в себя не только темы, связанные с ЗНО, но и те, которые могут помочь нашим ученикам справится со стрессом во время экзаменов и научить их управлять временем.

Также здесь представлены темы, которые будут интересны и самим учителям, репетиторам, преподавателям: как привлекать клиентов, как мотивировать себя, как не выгореть, куда расти и развиваться. Курс не перегружен информацией, ничего лишнего.

В этом курсе Светлана представляет различные алгоритмы работы с различными типами заданий, передает свой бесценный опыт, свои профессиональные наработки, а также большую коллекцию материалов, которые направлены на развитие аудирования, а также материалы, которые помогут мне в моей дальнейшей работе при работе с грамматикой при подготовке к экзамену и съэкономят мне много времени. И это бесценно! Это очень кропотливый труд!
После прохождения этого курса мне не страшно браться за сложных
учеников, благодаря Светлане у меня есть все инструменты для этого!
Спасибо Вам большое за Ваш труд и энергию!

ІРИНА ЛІНЕЦЬКА

вчитель, м. Одеса

Мене звати Оля. Мені 26. Проживаю в смт Шкло Львівської області. Я засновник студії англійської мови “Be cool” Займаюсь тим, що допомагаю дітям оволодіти англійською мовою. Така діяльність триває вже більше 5 років. У мене активних 10 учнів і більше 100 тих,яких навчала протягом 5 років професійної діяльності.

Про курс підготовки до ЗНО дізналась через facebook. Рішення прийняти участь у навчанні виникло із бажання удосконалити свої навички і більше дізнатись саме про підготовку до ЗНО. В близькому майбутньому я планую готувати своїх учнів до ЗНО.

Курс мені сподобався, я змогла краще зрозуміти,як навчати дітей писати листи і дуже вдячна за алгорит роботи з фільмами. Курс корисний і цікавий. На мою думку його можна скороити в часі і подати інформацію інтенсивніше, оскльки вона не є надто складною для опрацювання. Можливо в майбутньому до курсу можна включити дискусії, обговорення результатів учасників по їхніх завданнях. Дякую

ОЛЯ ХАНАС

вчитель, смт Шкло Львівської області

Юля, 26 років, м. Жашків, Черкаська обл. інформацію про курси побачила у стрічці новин, дуже зацікавило, так як не маю можливості проходити офлайн курси, а дуже хочеться розвиватися.

За час проходження курсів я змінила свою самооцінку, по-іншому подивилась на викладання предмету, особливо Listening, Grammar.

Мої враження тільки позитивні, особливо від Вас, Світлана Вікторівна, ви дуже чудова людина, сподіваюсь, що матиму можливість познайомитись з вами особисто)))) Дуже вдячна за можливість спілкування, так як уже два роки в декреті, то це чудова можливість приділити час собі. Дякую Вам за такий досвід)))

ЮЛІЯ ТИЩУК

вчитель, Баштечківська ЗОШ

Мене звати Мар’яна Іванилюк, мені 30 років. Я вчитель англійської мови, приватний репетитор;
– 10 років досвіду викладання у школі і 14 років досвіду надання приватних уроків;
– голова методичного об`єднання вчителів англійської мови;
-лауреат обласного етапу конкурсу « ВЧИТЕЛЬ РОКУ 2016»;
– допомагаю у підготовці до ЗНО з англійської мови;
– учасник профільних семінарів та вебінарів ;
– автор блогу.
Проживаю у місті Івано-Франківськ.
Про ваш онлайн курс дізналася у фейсбуці, просто Юлія Рибак виграла, а я побачила в пості, прочитала, зацікавилася і зареєструвалася. Причиною бажання пройти курс є те,що сама готую дітей і вважала своєю слабою ланкою письмо і хотіла побачити як працюють інші вчителі-репетитори.
Моі результати-перше-це я систематизувала у своій голові і тепер ще реалізую хід підготовки моїх дітей, потім я вперше дізналася про багато речей ( аптечку, лінгвокоучінг), глибше познайомилася з тайм менеджментом. А в особистому плані, я просто надихнулася вашим трудом і зрозуміла,що мама і дружина- це ще не кінець і що я навіть вийшовши заміж зможу продовжувати себе реалізувати!
Курс мені дуже сподобався. єдине,що мені після першого заняття по Шаблонах стилів життя було жаль, що немає решти, то якраз було ще тиждень до ЗНО )))) і тому я б давала їх підряд (вибачте, це просто моя потреба була на той момент, але пишу вам щиро все )) )
Мега- мега потрібна ваша книга і ваша тека listening, я маю FCE listening, а плюс ваше, то я повністю забезпечна ?
Крім вашої роботи і матеріалу ще були цікаві і коментарі учасників, їх враження і досвід.
Я ВАМ ЩИРО ДЯКУЮ ЗА ВАШУ РОБОТУ І МАТЕРІАЛИ, УСПІХІВ ВАМ І НАТХНЕННЯ, І НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ! ДЯКУЮ, ВАМ, СВІТЛАНО!!!!
ДО ЗВ’ЯЗКУ У СЕРПНІ!!!

МАР'ЯНА ІВАНИЛЮК

вчитель англійської мови, приватний репетитор

Доброго дня!!!! Я штрафниця, ще не пройшла 5 занять, я вже не можу дочекатись приїзду додому, щоб все надолужити!) Прошу вибачення, що все із запізненням, багато накладок, головна з яких оздоровлення дитини)))

По 10 заняттях, яких я пройшла, я можу сказати, що інформація дуже актуальна, важлива для кожного вчителя! Я з кожного відео черпала не лише певні знання, але й натхнення від вашого голосу,манери пояснення і взагалі від вас-такої позитивної, завзятої та професійної!!! 

Ви змінили моє життя!!! Справді і я не перебільшую, я завжди думала, що я щось роблю не так, сама я не така, не достатньо обізнана і зовсім бездарна))) гіпер самокритична перфекціоністка))) але з цим курсом я зрозуміла, що я все роблю так, що я молодець і взагалі успішна і молода жінка, продуктивна і прогресивна, мені просто треба пити воду, відпочивати і бути впевненою в собі і своїх можливостях!

Я дякую вам дуже за все все і за таке ім’я як Людмила Калабуха, дочитую її книгу, яку відразу купила після вашого заняття. Завдяки вашому курсу я буду краща жінка, мама і точно кращий репетитор!!!!)))

Я бажаю вам наснаги, енергії, вдосконалень і творчих ідей, подорожей і цікавих знайомств!!!

ЮЛІЯ РИБАК

вчитель

Привіт! Мене звати Світлана. Мені 32 роки. Я навчаю діток,тинейджерів та дорослих англійської мови. Проживаю в Івано – Франківську. Про онлайн курс дізналась від Ореста Зуба. Подивилась його інтерв’ю із Світланою і подумала,що нарешті почну готувати до ЗНО і сама. Але для чого витрачати свій безціннй час,якщо є створено такий чудовий курс. Тому відразу вирішила записатись на нього, щоб отримати безцінний досвід Світлани. Після курсу в мене з’явилось чітке розуміння того, що таке ЗНО і як саме до нього готувати. Досвід Світлани + мій досвід дасть чудовий результат в моєму викладанні. Щодо самого курсу,то він має все необхідне для викладача. Відео уроки із Світланою є надзвичайно інформаційними і цінними. Дуже раджу цей курс, адже саме він дає інструмент, інструкцію до нього та натхнення працювати із дітками, яким ну дуже потрібні, ми,кваліфіковані вчителі. Тому велика подяка Світлані за цей унікальний курс!

Світлана

вчитель

Доброго вечора! Мене звати Людмила проживаю у Вінницькій області, викладаю у звичайній загальноосвітній школі. Про онлайн курс дізналась у Facebook, випадково натрапила на повідомлення про вебінар, а вже переглянувши його дізналась про курс. Я дуже вдячна Світлані за таку велику роботу. Дуже вдало розпочинається курс з порадами щодо організаціїї свого часу, це дуже мені допомогло організувати роботу, я навчилась планувати свій день. Я з нетерпінням чекала на кожне нове заняття, тому що отримувала відповіді на багато запитань, які довгий час намагалась вирішити сама, перериваючи інтернет. Зараз я застосовую ті методи , про які я дізналася з курсу і я впевнена в своїх можливостях. Я щиро раджу даний курс колегам, які хочуть готувати діток до ЗНО, адже тут ми отримали всі необхідні матеріали, рекомендації ,щоб наші діти досягали найкращих результатів.

Людмила Данилюк

вчитель

Вчителька- сучасна і компетентна, володіє предметними знаннями. Має широкий кругозір , обізнана у психології, мистецтві самопрезентації,постійно працює над самовдосконаленням.

Світлана Бойко Жулай

вчитель

Займалась з Світланою 8 років,так як в школі англійську викладали погано. Жодного разу не пожаліла, що отримувала додаткові уроки саме в неї. Останній рік проходила інтенсивну підготовку до ЗНО.Я не тільки склала тести на достойний бал,а й написала твір на 12 із 14 максимальних. Прекрасний учитель,завжди йшла з задоволенням на уроки!

Аня Терещенко

учениця

Share Button